Tütün siparişi vermeniz için 7 gün 24 saat +90 0542 542 74 84 numaralı telefondan bizi arayabilir yada ihparlak@hotmail.com adresine e-mail atabilirsiniz İSTERSENİZ NUMARINIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALİM.

Anasayfa Bayilerimiz

kapidaodeme

PostHeaderIconAdıyaman Tütüncülük Bayilerimiz

Türkiyenin her yerine bayilik veriyoruz.

Bu kısımda bayilerimizin adres bilgilerini yayınlayacağız bu sayede herkes kendi şehrindeki Adıyaman tütünü bayilerini rahatlıkla ulaşabilecektir.

Burda yayınlamadığımız tütün bayilerinin Adıyaman Tütünü ile kesinlikle alakası yoktur, bu sayede müşterilerimizde gerçek Adıyaman çelikhan tütünü satan yerleri öğrenip gönül rahatlığıyla alabilecekler.

Bayilik almak ve Adıyaman Tütüncülük adı altında tütün satmak isteyen müşterilerimizden isim hakkı açısından bayilik ücreti alınmayacaktır.

Bayimiz olmanız için gereken tek şart dükyanınızda sadece Çelikhan tütünü satmak ve kalitesiz tütünlere yer vermemektir.

Bu sayede bizde çelikhan tütününün tanıtımını daha iyi yapmış olacağız.

Bayilik almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bizden Tütün alan Tütüncülerin adresi Türkiyenin hangi şehrinde olursa olsun adresi aşağıya eklenecektir. Bu bayiler dışında Çelikhan tütünü sattığını idda eden yerlere lütfen itibar etmeyiniz.

Aşağda Bayi Bilgilerimiz Bulunmaktadır.

1. Ana Merkez Bayimiz

Kapalı Çarşı Pazarı 2. Sokak No : 3
Çelikhan/ Adıyaman
Adıyaman Tütüncülük Ana Bayi

2. Adıyaman Merkez Bayi

Şire Pazarı No: 7
Adıyaman Merkez
Adıyaman Tütüncülük

3.Adıyaman Kahta Bayi

Atatürk Bulvarı, Mustafa Kemal Cad. No : 20 
Hotel Bardakçı Karşısı
Adıyaman Tütüncülük

 

 

Son Güncelleme (Cuma, 08 Haziran 2012 21:00)

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

                                                                      bizi-sosyal-medyadan-takip-edin  social-media-icons gplus-32 Adıyaman Tütünü Twiter Sayfası Çelikhan Tütünü Youtube Sayfası Adıyaman Çelikhan Tütünü Wordpress Sayfası