Tütün siparişi vermeniz için 7 gün 24 saat +90 0542 542 74 84 numaralı telefondan bizi arayabilir yada ihparlak@hotmail.com adresine e-mail atabilirsiniz İSTERSENİZ NUMARINIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALİM.

Anasayfa Pipo Tütünü

kapidaodeme

PostHeaderIconAdıyaman Tütün Toptancıları

Adıyaman Tütün toptacıları ve Adıyamanda Toptan Tütün Fiyatları : 

Adıyaman tütünü Toptan fiyatları 10- Tl. ile 30 TL. Arasında Degişirken Celikhan dağ tütünleri toptan fiyatları 20 Tl. ile 40 Tl. Arasında Kalitesine göre degişmektedir. Kaliteli tütün deiynce akla sarı tütün geliyor nedense. Aslında kalite dedigimiz aklımıza gelecek olan şey dumani cektiğimizde bogazı yakmyacak yag gibi gidecek :) kalite demek her zaman her yerde üründe oldugu gibi çelikhan tütünüdede fiyat farkı demektir gerçekten orjinal tütünü içmek istiyorsanız 40 tl ve üzeri tütünlerre bakacaksınız şimdi öyle olmuşki. Türkiyenin her şehrinde adıyaman tütünü yada çelikhan tütünü tabelasını görmek mümkün. Ama öyle bir düşünelim yada tütünlerin içimine rengine bakalım bunlar ne kadar adıyaman tütünü  çünkü biri yazmış adıyaman tütünü 30 tl hemen bir illeri sokakta diğer tütüncü kardeşimiz yazmış çelikhan tütünü 80 tl. bu ikisinin arasındaki en büyük fark tabiki kalite farkı bunuda içmeden anlayamayız sanırsam.

Son Güncelleme (Salı, 13 Ağustos 2013 21:22)

 

Yorumlar  

 
0 #2 tutun almak ıstıyorum 07-10-2013 08:46
benı arayın ben tutun almak ıstıyorum
Alıntı
 
 
0 #1 Adıyaman Tütüncülük 15-08-2013 19:58
Adıyamanda bir çok tütün toptancısı ve tütün üreticisi vardır. bunlar arasında gerek iş kapasitesi gerek dürüslük gerekse müşteri memnuniyetiyle nam yapmiş olan firmamız. Sizlerinde desteğiyle daha güzel yerlere gelecektir.
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

                                                                      bizi-sosyal-medyadan-takip-edin  social-media-icons gplus-32 Adıyaman Tütünü Twiter Sayfası Çelikhan Tütünü Youtube Sayfası Adıyaman Çelikhan Tütünü Wordpress Sayfası